Η επικοινωνία-ενημέρωση των γονέων/κηδεμόνων με τους/τις εκπαιδευτικούς γίνεται μία φορά τον μήνα στο τέλος του διδακτικού ωραρίου του πρωινού κύκλου, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα στις 13.15-14.00.
1.Βαλδραμίδου Ελένη (Αγγλικά) κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα
2.Σιαψαλάκη Γεωργία (Α1) κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα
3.Θεοδωρίδου Αθανασία (Α2) κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα
4.Παπαγεωργίου Μαρία (Β1) κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα
5.Μανάβη Γεωργία (Β2) κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα
6.Κορφιώτη Χριστίνα (Γ1) κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα
7.Πισμίση Αννούλα (Γ2) κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα
8.Μουταφτσή Χαρίκλεια (Δ1) κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα
9.Τσαούση Δημητρούλα (Δ2) κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα
10.Τζιβάνη Ιωάννα (Ε1) κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα
11.Μπομποτά Στέλλα (Ε2) κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα
12.Τερζούδη Αναστασία (ΣΤ1) κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα
13.Μπίκου Γιαννούλα (ΣΤ2) κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα
14.Πατσάρα Χρύσα (Τμήμα Ένταξης) κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα
15.Θεοχαρόπουλος Φώτιος (Πληροφορική) κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα
16.Κατσαντούρα Σοφία (Φυσική Αγωγή) κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα
17.Φακετοπούλου Δέσποινα (Φυσική Αγωγή) κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα
18.Σπουργίδου Φωτεινή (Γαλλικά) κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα
19.Παπουτσή Γλυκερία (Γερμανικά) κάθε πρώτη Πέμπτη του μήνα
20.Κογκαλίδου Σοφία (Εικαστικά) κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα
21.Σιδερά Ευανθία (Αγγλικά) κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα
22.Τριανταφυλλοπούλου Ηλιάνα (Θεατρική Αγωγή)κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα
23.Γιαντζή Ευαγγελία (Μουσική) κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα
24. Κουτσογιάννη Κων/να κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα
25. Κυριαζή Καλλιόπη (Α1)
26. Αλέκος Δημήτριος (Β2)
27. Σαμαντζή Ανθή (Γ1)
Για τους/τις εκπαιδευτικούς του ολοήμερου προγράμματος θα ισχύει η ώρα 10.00-10.45.
28.Καρρά Ασημένια κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα
29.Γιαννόπουλος Νικόλαος κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα
30.Δημητριάδου Αγγελική κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα
Η Ψυχολόγος και η Κοινωνική Λειτουργός εργάζονται στο σχολείο μας κάθε Τρίτη και δέχονται τους γονείς, που επιθυμούν συνάντηση, με ραντεβού.